O nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu s kvetinami už od roku 1995. Naše skúsenosti sme pretavili do stále sa zvyšujúcej kvality. Náš team je zložený so zručných a šikovných profesionálov, ktorí sa venujú ozdobnému viazaniu a aranžovaniu kvetín. Naši floristi využívajú nielen svoje dlhoročné skúsenosti, ale sledujú aj najnovšie trendy vo svete.

Našim zákazníkom garantujeme, že kvety a kytice nakúpené u nás sú tej najvyššej kvality. Atraktívne kytice v netradičných kombináciách sú zhotovené z čerstvých rezaných kvetov a zelene. Zaoberáme sa aj importom kvetín, čo garantuje kvalitu a čerstvosť kvetín i kytíc.

Príjemné prostredie s prívetivou atmosférou Vám ponúkajú naše štyri predajne v Dunajskej Strede, Šamoríne, Veľkom Mederi a Gabčíkove. Dokonalú starostlivosť o zákazníkov a príťažlivosť našich predajní sa snažíme zabezpečiť aj neustále sa meniacimi výkladmi, novým sortimentom a stále čerstvými kvetmi. Medzi naše produkty patria aj široká ponuka porcelánového sortimentu či darčekových predmetov. Pre zákazníkov máme k dispozícii aj veľkosklad kvetín v Gabčíkove, kde nájdete nový a čerstvý tovar až 2x týždenne. Pestré a svieže kvety sú dovážané z rôznych kútov sveta, priamo z Holandska, Talianska či Kolumbie.

 

 

Cookies